Stabi, kas speciāli paredzēti noteiktiem žogu veidiem

Žogu uzstādīšana uz stabiem, kas speciāli paredzēti īpašiem paneļu tipiem nav kaprīze. Pat ja Jūs esat pārliecināts, ka varat droši pielāgot citus stabus, Jūs varat kļūdīties. Stipri kļūdīties.

Lieliski piemērots

Kad Jūs uzstādat savu žogu tam paredzētos stabos, Jūs varat būt pilnīgi pārliecināts, ka visi nožogojuma elementi rada kopēju veselumu gan vizuāli, gan tehniski. Katrs sistēmas elements izskatīsies kā jauns un nevainojami darbosies, jo tas tika veikts pēc visaugstākās kvalitātes standartiem un rūpīgi pielāgots citām sastāvdaļām.

Gabionu sienas

Vai Jūsu izvēle kritusi uz gabionu sienu? Jums vajadzētu izvēlēties stabus, kas iekļaujas sistēmā. Petrazen sienām, kas izgatavotas no Nylofor paneļiem, ir nepieciešami kvadrātveida stabi, kas nodrošina stingrību un ļauj piestiprināt spārnu jebkurā leņķī, padarot Jūs žogu lieliski piemērotu īpašuma īpatnībām. Ja Jūs izvēlaties Zenturo vai Zenturo Super paneļus, lai izveidotu gabionu sienu, uzstādiet tos uz speciāliem sistēmai paredzētiem stabiem, jo to unikālā forma ļauj stingri piestiprināt paneļus abās tā malās.

Saite: http://www.betafence.lv/iedvesma/stabi-kas-speciali-paredzeti-noteiktiem-zogu-veidiem/