Horizen apvienošana ar citiem žogu tipiem

Horizen apvienošana ar citiem žogu tipiem

Mūsu Horizen sistēma izskatās lieliski ne tikai kā atsevišķs žogs, bet arī kopā ar cita veida pabeļiem vai gabionu sienām.

Horizen paneļi un vārti tika izstrādāti galvenokārt, lai būtu skaisti elementi vienotā sistēmā. Vienotai žoga līnijai ir iespējams regulēt augstumu, garumu, krāsu, ērti lietot un pats svarīgākais, tā inovatīvais un pievilcīgais izskats nodrošināja Horizen lielu popularitāti klientu vidū uzreiz pēc parādīšanās.

Viegla montāža – daudz iespēju

Viena no sistēmas priekšrocībām ir tās vieglā un ātrā uzstādīšana. Paneļi pie stabiem piestiprināti izmantojot tērauda savienotājus, kas ir piestiprināti ar Allen uzgriežņu atslēgu. Tie ļauj savienot laidumus jebkurā leņķī. Horizenproduktus var uzstādīt gan uz pamatiem, gan arī bez tiem.

Šīs priekšrocības padara Horizen paneļus un vārtus viengli savienojamus ar citām Betafence sistēmām. Zemāk Jūs atradīsiet dažus iedvesmojošus projektus.

Horizen un Zenturo gabionu siena

Kādā no privātajiem īpašumiem Aušvicē, Horizen paneļi ir žogu sistēmas galvenā sastāvdaļa priekšpusē, aizmugurē un sānos. Stūros klients uzstādīja divas gabionu sienas, kas glīti un interesanti papildina visu sistēmu.

Saite: http://betafence.lv/iedvesma/horizen-apvienosana-ar-citiem-zogu-tipiem/