Piegādāts klientiem

Piegādāts klientiem

Lai gan, mūsu CreaZen paneļi un vārti tika izlaisti tikai dažas nedēļas atpakaļ, tie jau izgrezno un aizsargā trīs īpašumus Eiropā.

No to izlaišanas brīža, CreaZen sistēma ir radījusi kņadu klientu vidū. Pirmā lieta, kas to izceļ ir tā oriģinālais un novatoriskais dizains. Stieņu raksturīgais novietojums ir saistīts ar zariem, kas padara to tuvāku dabai un nodrošina elegantu vienkāršību.

Arī drošības jautājums ir ļoti svarīgs. Kā jebkurš Betafence produkts, CreaZen nodrošina augsta līmeņa drošību un izturību daudzus gadus uz priekšu. Svarīga priekšrocība ir tā vieglā un ātrā uzstādīšana, kā arī iespēja savienot paneļus jebkurā leņķī.

CreaZen projekti Eiropā

Mūsu jauno sistēmu jau lieto trīs lietotāji Eiropā. Viens ir Polijā un divi Francijā. Pirmā uzstādīšana tika veikta Feyzin komūnā netālu no Lionas pilsētas. Teritorijas īpašnieks nolēma izmantot CreaZen paneļus, jo tie saskan ar viņa mājas projektu: inovatīvi izstrādāts, bet klasisks. Žoga vieglā montāža bija svarīgs aspkets, jo klients to veica pats saviem spēkiem.

Saite: http://betafence.lv/jaunumi/creazen-piegadats-klientiem/